KONST / Litografier / Färglitografi 8435494
nr 843 5494
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, signerad, -79, motivets mått: 38x54
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2013
kl 20:11:40
26/8 09:02:46
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén